Malowniczy Zaułek

501-755-549 biuro@drdeveloper.pl

Menu
DRDEVELOPER

witamy

Apartamenty Malowniczy Zaułek 2 i Malowniczy Zaułek 3 to  inwestycje obejmujące 4 trzykondygnacyjne segmenty w układzie szeregowym.

Budynki położone w miejscowości Wysoka sąsiadującej z dzielnicą Wrocław Krzyki.

Na każdy segment przypadają tylko 2 lokale mieszkalne!

Na pierwszej kondygnacji każdego segmentu (parter) znajduje się mieszkanie jednopoziomowe o powierzchni projektowej 61,03 m2 składające się z korytarza, łazienki, pokoju dziennego z aneksem kuchennym oraz trzech sypialni. Mieszkanie to posiada duży zielony taras (40m2) od strony południowej.

Na drugiej i trzeciej kondygnacji każdego segmentu (piętro i poddasze) ulokowane zostało mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni projektowej 103,07 m2
Na piętrze znajduje się korytarz, łazienka, garderoba, pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia i klatka schodowa.
Na poddaszu usytuowana została łazienka, dwie sypialnie i korytarz

Mieszkanie dwupoziomowe posiada balkon od strony południowej, dostępny z pokoju dziennego i aneksu kuchennego oraz taras urządzony na stropodachu pierwszego piętra, dostępny z korytarza.

W części podziemnej każdy segment posiada garaż indywidualny, mieszczący 4 miejsca postojowe (2 miejsca postojowe na 1 mieszkanie) oraz komórki lokatorskie.

Nasza inwestycja usytuowana jest w otoczeniu innych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie, harmonijnie rozmieszczonych i charakteryzujących się nowoczesną architekturą.

  •  Malowniczy Zaułek 1 – inwestycja zakończona – Wrzesień 2013
  •  Malowniczy Zaułek 2 – inwestycja zakończona – Kwiecień 2014
  •  Malowniczy Zaułek 3 – inwestycja zakończona – Październik 2014

Malowniczy zaułek I

malowniczy1

Malowniczy zaułek II

malowniczy1-2

Malowniczy zaułek III

malowniczy2